Nowohucianin^^ napisał(a):

|
dokładnie mógł jeszcze chwile przeczekać i go zrobić na innym odcinku.... ;/ ale cóż taki sport.
|
nie mogl. Druga taka okazja mogla sie nie trafic, w tym sporcie trzeba kazda lapac jak sie pojawi. Vettel popelnil chwile wczesniej blad, dlatego tak latwo do niego dojechal i od razu zaatakowal, do tego mial szanse na zlapanie Buttona. Takze nie ma co gadac ze mogl poczekac. Miejsca tez Niemcowi zostawil, mogl sie spokojnie zmiescic.
Szkoda jedynie ze nie pojechal ostroznie bez skrzydla, mial 20s. przewagi, moze by dobil do mety. Szkoda.