Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1470
Stary 28.03.2009, 21:49
ToTylkoJa - troche śmiać mi się chce jak Ciebie czytam, sorry ale przyje** się do tego euro08 jak nie wiem co, ile meczy Boruc wybronił ? co Ty chrzanisz do jasnej cholery, owszem na Euro bronił super, ale Polska i tak zremisowała jeden mecz z 3 !! Nie mówię, że to jego wina, bo raczej jego partnerów, ale te parady nic kompletnie nam nie dały ! zresztą, przy 20 czy iluś strzałach cięzko nie popisać się paroma ladnymi obronami
Pogadajmy o faktach gdzie zawala nam drugi ważny mecz !

Mam nadzieje, że zmieni się trener

Postawi na Kuszczaka, S.Gancarczyka, Jelenia, Wichniarka, Żurawskiego, Grosickiego, Małeckiego, zaryzykuje tego młodego Salomona ..
Odpowiedz cytując