Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
1466
28.03.2009, 21:36
Leo sam nie poda się do dymisji. Za dużo by stracił. Kontrakt jest za wysoki... Holender czeka, ąz Lato straci cierpliwość...
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr