Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 28.03.2009, 21:20
Panowiem nie wiem czemu sie tak caly czas denerwujemy ze bramkarzy nie mamy Po tym bo Boruc dzisiaj odstawil(podczas meczu musialem jakos pomyslec o Emilianie) to Pawelek jest INTERNATION LEVEL!


P.S. Jestem za tym zeby Boruc zrobil sobie jeszcze jeden tatuaz...najlepiej "L" na czole...

Odpowiedz cytując