Panowiem nie wiem czemu sie tak caly czas denerwujemy ze bramkarzy nie mamy

Po tym bo Boruc dzisiaj odstawil(podczas meczu musialem jakos pomyslec o Emilianie) to Pawelek jest INTERNATION LEVEL!
P.S. Jestem za tym zeby Boruc zrobil sobie jeszcze jeden tatuaz...najlepiej "L" na czole...