Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 28.03.2009, 21:20
harthausen - no ale współwina Żewłakowa jest jak nic - to była taka mina i zgadzam się że przy tak pechowym 'podskoku' ,to nawet jakby próbował to przyjmować , to róznie mogło by się to skończyć - zresztą nie ma się co spinać o szczegóły - wszyscy w zasadzie dali ciała mniej bądź bardziej.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując