|
A czego się spodziewaliście po Naszych. Przecież już w sparingach z Irlandią i Walią grali padakę. Tylko dzięki szczęściu wygrali tamte mecze. O Borucu nic nie będę pisał, bo nie warto. Wytykacie słaby mecz Lewandowskiemu i Bandrowskiemu z Lecha. W takim razie co powiecie o grze Dudki, Krzynówka albo Wawrzyniaka? To jest gra zespołowa, dzisiaj nawet jakby grał Brożek i tak nie wygralibyśmy. Wystarczy 1 słabe ogniwo i można przegrać mecz. Kadra potrzebuje odmłodzenia, chociaż jak patrzałem na grę młodych z Litwą, to sam nie wiem.
Nie wiem, dlaczego cieszcycie się, że nasz trener odejdzie. Przecież PZPN będzie musiał mu odszkodowanie zapłacić.
P.S. Leo zszargał sobie opinię bedąc trenerem Polski.
|