|
Koniec marzen. Wypadamy z gry o MS :( :(.
Boruc...goool!
P. S - A kto powoluje tych pilkarzy, a potem ich obserwuje na treningach i przygotowuje do spotkania? Badzmy powazni...zreszta nawet bez tej bramki calkowita padaka.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 28.03.2009 o godz. 19:39.
|