Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1370
Stary 28.03.2009, 19:36
Koniec marzen. Wypadamy z gry o MS :( :(.

Boruc...goool!

P. S - A kto powoluje tych pilkarzy, a potem ich obserwuje na treningach i przygotowuje do spotkania? Badzmy powazni...zreszta nawet bez tej bramki calkowita padaka.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 28.03.2009 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując