|
Pozegnalny mecz Beenhakkera. Niezaleznie od wyniku tego spotkania, to powinien zostac zdyminisjowany. Brak stylu, brak koncepcji, a przez ostatni rok same blamaze lub kompromitacje(EURO, Slowacja, Slowenia, itd.) za wyjatkiem meczu z Czechami. Juz nie mowie o powolaniach i przedziwnym ustawieniu, do ktorego nie mamy wykonawcow(tzn. swiatowej klasy napastnika i rozgrywajacego). Szkoda, ze dzieje sie to kosztem awansu do MS, ale lesne dziadki z PZPN'u przespaly zime, zamiast zmienic selekcjonera.
Co do samego meczu...to co na boisku robi Roger czy Bandrowski? Pierwszy bez formy, a drugi siedzi na lawce w Lechu...
|