|
fajny ten Jeleń. Nie mądrzy się, w wszystkowiedzącego teoretyka nie bawi się, tylko swoje gra.
Jak któryś z grajków za dużo do kamery ładnie mówi, to najczęściej szajs gra.
no i mamy , 2-1. Obrona tragiczna.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 28.03.2009 o godz. 19:21.
|