Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 28.03.2009, 19:19
fajny ten Jeleń. Nie mądrzy się, w wszystkowiedzącego teoretyka nie bawi się, tylko swoje gra.

Jak któryś z grajków za dużo do kamery ładnie mówi, to najczęściej szajs gra.

no i mamy , 2-1. Obrona tragiczna.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 28.03.2009 o godz. 19:21.


Odpowiedz cytując