Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 28.03.2009, 16:14
swoimi słowami:

handicap..
Drużyna A (-1.5) - Drużyna B - handi ujemne dla A czyli: Drużyna A ma na starcie 1 bramkę/punkt mniej od przeciwników, i musi pokonać ich 2:0, 3:1, 4:2 i wtedy zakład rozliczony jako wygrany.

Drużyna A - Drużyna B (+1.5) - handi dodatnie dla B czyli: Drużyna B ma na początku przewagę jednej bramki/punktu i połówki, który daje wygraną zakładu w przypadku przegranej jedną bramką Drużyny B. czyli zakład wgrywa gdy jest 2:1, 3:2, 0:1, 0:2, 1:2 itd.

Drużyna A - Drużyna B (remis -1) Drużyna A musi wygrać różnicą DOKŁADNIE JEDNEJ BRAMKI.

Drużyna A - Drużyna B (remis +1) Drużyna A musi przegrać różnicą DOKŁADNIE JEDNEJ BRAMKI.
Powód: nmzc ;)
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 28.03.2009 o godz. 16:36.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując