Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 28.03.2009, 15:05
może to głupie, ale kontuzja Brożka (oby jak najkrótsza!) może być dla nas... wzmocnieniem. Dlatego, że teraz przeciwnicy nie wiedzą, jak zagramy w ataku (a teraz także w obronie). Jestem pozotywnie nastawiony do potyczek z Lechem oraz dalszych meczy


Brawo Illie za obrone karnego.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując