może to głupie, ale kontuzja Brożka (oby jak najkrótsza!) może być dla nas... wzmocnieniem. Dlatego, że teraz przeciwnicy nie wiedzą, jak zagramy w ataku (a teraz także w obronie). Jestem pozotywnie nastawiony do potyczek z Lechem oraz dalszych meczy
Brawo Illie za obrone karnego.