|
Może bramka Brazylijczyka w końcu go odblokuje. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego zawodnika. Wydaje mi się, że Wiśla może mieć z niego jeszcze duży pożytek. Co do sparingu, to fajnie, że nawet w osłabionym składzie wygrywamy dość pewnie z przeciętniakiem ligowym.
|