Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 28.03.2009, 14:51
Może bramka Brazylijczyka w końcu go odblokuje. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego zawodnika. Wydaje mi się, że Wiśla może mieć z niego jeszcze duży pożytek. Co do sparingu, to fajnie, że nawet w osłabionym składzie wygrywamy dość pewnie z przeciętniakiem ligowym.
Odpowiedz cytując