rafalek napisał(a):

|
no i Andrzej znów strzelił gola. Może powoli wraca do formy? Trzeba by go było wpuścić w Poznaniu na druga połowę, może pokazałby na co go stać
|
1:0 dla Wisły! Śmieszny gol. Wybicie piłki przez bramkarza ofiarnie zablokował Andrzej Niedzielan.
Odbita od niego piłka wturlała się do bramki
Wraca do formy?.....