Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 28.03.2009, 13:29
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,GP-Au...wiadomosc.html
no i wszystko jasne:/

Kubek zjedzie na tankowanie a czołówka ucieknie (o ile brawn się nie rozsypie i wytrzyma do mety). Jak dobrze pójdzie, to RK wyląduje na 8 miejscu.
Hamilton pojedzie z ostatniego miejsca bo wymienił skrzynię biegów.

Klasyfikacje niezwykle ciekawe, kto wie może tak już pozostać do końca sezonu. I będzie można ponarzekać że tym razem ciągle brawn na pierwszych miejscach..
Ale prawdziwy wyścig dopiero jutro to się zobaczy jak ta niespodzianka klasyfikacji sobie poradzi
Powód: brawn a nie brown:)
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 28.03.2009 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując