http://f1.wp.pl/kat,1775,title,GP-Au...wiadomosc.html
no i wszystko jasne:/
Kubek zjedzie na tankowanie a czołówka ucieknie (o ile brawn się nie rozsypie i wytrzyma do mety). Jak dobrze pójdzie, to RK wyląduje na 8 miejscu.
Hamilton pojedzie z ostatniego miejsca bo wymienił skrzynię biegów.
Klasyfikacje niezwykle ciekawe, kto wie może tak już pozostać do końca sezonu. I będzie można ponarzekać że tym razem ciągle brawn na pierwszych miejscach..
Ale prawdziwy wyścig dopiero jutro to się zobaczy jak ta niespodzianka klasyfikacji sobie poradzi
