|
To my wygramy, dlaczego?
1) Zespoły Smudy w drugiej części sezonu zawsze mają problemy z kondycją.
2) Na reprezentację z Amici pojechało znacznie więcej zawodników niż od nas. Teraz dziennikarze zaczną mówić nie o "reprezentacyjnym problemie Wisły Kraków", tylko o reprezentacyjnym problemie Kuchenkorza.
3) Dla nich Murawski jest ważniejszy, niż dla nas Brożek(moja opinia, nie musicie się zgodzić).
4) Presja, my sobie w takich sytuacjach lepiej radzimy(vide chociażby Beitar).
5) W mediach na nas postawili krzyżyk. Już trąbią o mistrzostwie Ziemniaków. dlatego my musimy wygrać.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|