Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.03.2009, 12:13
To my wygramy, dlaczego?

1) Zespoły Smudy w drugiej części sezonu zawsze mają problemy z kondycją.
2) Na reprezentację z Amici pojechało znacznie więcej zawodników niż od nas. Teraz dziennikarze zaczną mówić nie o "reprezentacyjnym problemie Wisły Kraków", tylko o reprezentacyjnym problemie Kuchenkorza.
3) Dla nich Murawski jest ważniejszy, niż dla nas Brożek(moja opinia, nie musicie się zgodzić).
4) Presja, my sobie w takich sytuacjach lepiej radzimy(vide chociażby Beitar).
5) W mediach na nas postawili krzyżyk. Już trąbią o mistrzostwie Ziemniaków. dlatego my musimy wygrać.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując