Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.03.2009, 11:59
LUZIE!!!

GDZIE WY MACIE MÓZG

Nazywanie Frankowskiego LEGENDĄ BIAŁEJ GWIAZDY jest obrazą WISŁY i całej jej historii.

Bezsprzecznie należy przyznać, że piłkarsko dużo zrobił dla nas, nastrzelał wiele bramek itd...

ALE styl jego odejścia definitywnie pozbawił go miana LEGENDY!!


Na pewno człowiek, który zasługuje na miano legendy nie odszedłby w ten sposób co Franek!

Jest to jeden z najwybitniejszych piłkarzy ostatnich lat i tyle!

NIE PISZCZIE, że gdyby nei franek to niewiadomo gdzie byłaby teraz WISŁA, BO na jego miejscu byłby ktoś inny albo wielu innych którzy zbiorczo mogliby uciułać podobny dorobek co Franek (ciężko o taki wyczyn, ale Franek to nie Bóg i wszystko jest możliwe).

Franek był w cieniu przez moment to pierwsze skrzypce grał Kuźba. jakby Franka nie było to takich KUŹB mogłoby być więcej.


WIĘC nie obrażajcie KLUB pisząc, że niewiadomo gdzie byłaby WISŁA jakby nie Franek!

WISŁA była jest i będzie czy to z nim czy bez niego!



btw. czy przypadkiem najwiekszych sukcesow w Europie nie mielismy w zestawieniu Zuraw-Kuzba w linii ataku
------------------

Nie spodziewałem się, ale zaczynam obawiać się meczu Wisła-Jagiellonie, najlepiej jakbyśmy od początku do końca dopingowali WISŁE i tylko WISŁE.

Może być lipnie jak parobki Franka zaczą skandować jego imie, bo wtedy drugi obóz może zrobić coś innego, ale dajcie spokój!

TYLKO WISŁA!
Ostatnio edytowane przez lucekj : 28.03.2009 o godz. 12:05.