Wyświetl pojedynczy post
KeepItSimpleStupied
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 28.03.2009, 11:38
Zbliżają nam się kolejne mecze i to obydwa z Lechem w Poznaniu. Jak zapewne wszyscy wiedzą, Wisła nie ma zamiaru wracać do Krakowa po meczu ligowym i zostanie w Wielkopolsce aż do meczu pucharowego. W związku z tym kadra na mecz ligowy i pucharowy będzie pewnie jedna. Chciałbym zatem prosić o wyjaśnienie pewnej kwestii. Czy za jednym razem typujemy obydwa mecze, czy wszystko zostaje po staremu?