Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Shizuke
Member
Od: 08.2008
Offline
#
174
28.03.2009, 10:49
"14 kwietnia FIA rozpatrzy apelację Ferrari, RBR i Renault."
Czemu nie ma w tej grupie BMW ? Chca sobie tez taki dyfuzor jak Brawn zalatwic czy co
Shizuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shizuke
Znajdź inne posty napisane przez Shizuke