ABG NH napisał(a):

Witam
Założyłem wczoraj konto w expekcie (z komputera mojej dziewczyny). Wpłaciłem 150zł i napisałem o przyznanie bonusu. W odpowiedzi dostałem maila z informacją, że z tego IP już kiedyś było zakładane konto i chcą skan dowodu osobistego. W nocy po przyjściu do domu wysłałem im skan, jednak nie otrzymalem żadnej informacji co z moim bonusem. Jak myślicie, dadzą mi ten bonus?
|
no to czy Ci przyznają bonus zależy od ich dobrej woli ale bym na to nie liczył.. w końcu buki tylko patrzą jak orżnąć klienta.znajomy miał konto u jednego buka(nazwy nie pamietam)-kasy nie wplacil o koncie zapomniał.. później u tego samego założył nowe konto i bonusa nie dostał bo już miał wcześniej tamto;/
i na tej zasadzie ja na Bet365.com jak bym kiedys chciał bonus to szans raczej nie mam bo kiedys miałem tam konto zeby.. ogladac transmisje video z jakiegos meczu

login i haslo zapomnianee a mejla od nich tez juz nie mam.