Wyświetl pojedynczy post
ABG NH
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 28.03.2009, 10:35
Witam
Założyłem wczoraj konto w expekcie (z komputera mojej dziewczyny). Wpłaciłem 150zł i napisałem o przyznanie bonusu. W odpowiedzi dostałem maila z informacją, że z tego IP już kiedyś było zakładane konto i chcą skan dowodu osobistego. W nocy po przyjściu do domu wysłałem im skan, jednak nie otrzymalem żadnej informacji co z moim bonusem. Jak myślicie, dadzą mi ten bonus?
Odpowiedz cytując