Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 28.03.2009, 10:10
gackos napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamietam system KERS mają tylko Ferrari, McLaren, chyba Renault oraz Heidfeld.
możesz powiedzieć czy bolidy, które nie maja dyfuzorów beda mogły je w trakcie sezonu zamontowac? Czy budowa auta jest "zaklepana" i nie mozna już nic zmieniać?
Odpowiedz cytując