gackos napisał(a):

|
Z tego co pamietam system KERS mają tylko Ferrari, McLaren, chyba Renault oraz Heidfeld.
|
możesz powiedzieć czy bolidy, które nie maja dyfuzorów beda mogły je w trakcie sezonu zamontowac? Czy budowa auta jest "zaklepana" i nie mozna już nic zmieniać?