|
Po tym, jak FIA uznała ten dyfuzor za dozwolony, kwestią czasu jest, aż wszystkie zespoły zamontują podobny w swoich bolidach. Nie ma bowiem wątpliwości, że dzięki niemu osiąga się wg mnie ok. 0,5 sekundy lepsze wyniki na jednym okrążeniu. Cieszy to, że Kubica mimo braku KERSu i 'poszerzonego' dyfuzora potrafił dotrzymać tempa, może nie Brawn GP, ale Toyocie i Williamsowi, to nastraja optymistycznie na dalszą część sezonu. Tak jak mówię, po GP w Australii pozostałe zespoły zaczną ostro testować te dyfuzory w tunelach aerodynamicznych, bo dają one ogromną przewagę przyczepności, jak się przyglądniecie te 3 zespołu na praktycznie każdym zakręcie mogą o wiele szybciej przyspieszać.
|