Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.03.2009, 09:28
Ja się cieszę, że nareszcie ktoś przechytrzył i utarł nosa potencjalnym faworytom i to jeszcze przez umiejętne wykorzystanie przepisów. W końcu poziom się wyrówna, a inne zaspoły będą musiały dążyć do ulepszenia swoich bolidów. Mam nadzieję, że Robercik jakoś się z tym wszystkim poradzi, a szanse na pewno ma, bo jest chyba najrówniej jeżdżącym kierowcą ze stawki.
Odpowiedz cytując