|
Ja się cieszę, że nareszcie ktoś przechytrzył i utarł nosa potencjalnym faworytom i to jeszcze przez umiejętne wykorzystanie przepisów. W końcu poziom się wyrówna, a inne zaspoły będą musiały dążyć do ulepszenia swoich bolidów. Mam nadzieję, że Robercik jakoś się z tym wszystkim poradzi, a szanse na pewno ma, bo jest chyba najrówniej jeżdżącym kierowcą ze stawki.
|