Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.03.2009, 09:09
Kejt napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy Button, szok normalnie.
To pokazuje, że w stawce kierowców F1 wszyscy są znakomitymi kierowcami i każdy z nich kiedy dostaje bardzo dobrze przygotowany bolid bez problemu wygrywa lub notuje bardzo wysokie miejsca w kwalifikacjach, nie sądzę, żeby to był przypadek, tym bardziej, że Brawn na treningach spisywał się elegancko.

Mnie tam cieszy, że tych buraków z McLarena nie było w czołowej dziesiątce, .

Kubica - klasa sama w sobie. Jak się BMW nie rozleci to ma ogromne szanse na pudło.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując