Kejt napisał(a):

|
Pierwszy Button, szok normalnie.
|
To pokazuje, że w stawce kierowców F1 wszyscy są znakomitymi kierowcami i każdy z nich kiedy dostaje bardzo dobrze przygotowany bolid bez problemu wygrywa lub notuje bardzo wysokie miejsca w kwalifikacjach, nie sądzę, żeby to był przypadek, tym bardziej, że Brawn na treningach spisywał się elegancko.
Mnie tam cieszy, że tych buraków z McLarena nie było w czołowej dziesiątce,

.
Kubica - klasa sama w sobie.

Jak się BMW nie rozleci to ma ogromne szanse na pudło.