Uran235 napisał(a):

|
Jeśli już masz zainstalowaną wersję rozszerzoną i dalej gra się w tym samym miejscu wywala to jedyna opcja to reinstalka. A i to nie musi wcale pomóc. Ta gra jest po prostu strasznie kapryśna i moim zdaniem zachwyty nad nią są bardzo mocno przesadzone.
|
Ze az musze skontrowac

. Wiedzmin to w mojej opinii gra roku 2007. Mimo wieu bledow jakie polscy programisci zostawili w tej grze by zdazyc na czas premiery(tak, niestety jakby mieli wiecej czasu i nie koncentrowali sie na .......ach i malenkich szczegolikach to zdazyliby zrobic gre stabilna a nie bombe jadrowa...), grywalnosc w tej grze w mojej opinii pozwalala i dalej pozwala sie nia cieszyc. Oczywiscie ze kwestie techniczne rozwalaja obraz gry, ale gra jako gra tzn grywalnosc grafika muzyka zasluguje u mnie na 9 z plusikiem w dziesieciostopniowej skali.