Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.03.2009, 08:29
brawo Robert!

wg mnie Robert wcale nie jest ciułaczem punktów, wydaje się tak wszystkim bo jest regularny, ale gdy rok temu w pierwszej połowie sezonu BMW jeszcze pracowało nad rozwojem bolidu, zawsze był w czołówce, czyli zdobywał wiele pkt. Czy gdyby cały czas wygrywał też powiedzielibyście że jest ciułaczem bo regularnie zdobywa 10 pkt? wiele osób ma takie wrażenie, bo rok temu często zdobywał małe ilości pkt, ale chyba lepiej zdobyć 1 pkt za 8 miejsce niż nie dojechać prawda?
Odpowiedz cytując