flamengista napisał(a):

Punkty praktycznie się nie liczą w walce o mistrzostwo - tylko zwycięstwa.
.
|
Dokładnie tak jak powiedział 4fun punktowanie po staremu, więc ciułacze punktów jak nasz Robert mają większe szanse. Najlepszy w tym sezonie powinien być płacz Hamiltona - dziś ledwo, ledwo 15! Brawo Robert. Brawn Gp poza zasięgiem...