Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 28.03.2009, 08:09
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Punkty praktycznie się nie liczą w walce o mistrzostwo - tylko zwycięstwa.

.
Dokładnie tak jak powiedział 4fun punktowanie po staremu, więc ciułacze punktów jak nasz Robert mają większe szanse. Najlepszy w tym sezonie powinien być płacz Hamiltona - dziś ledwo, ledwo 15! Brawo Robert. Brawn Gp poza zasięgiem...
Odpowiedz cytując