Eustachy napisał(a):

|
Jak widac Frankowskiego w niej zabraklo i nikt chyba nie powie, ze jest to sprawka SKWK, bowiem swoj glos mogl oddac kazdy kto tylko mial na to ochote
|
Jak to powiedział towarzysz Lenin: "Nie ważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.".
