Mateusz91 napisał(a):

Ale ja tu czegoś nie rozumiem. SKWK wydało oświadczenie w 2007 roku. Oświadczenie w sprawie jednego gościa jest dla Ciebie kością niezgody przez 2 lata. Szkoda że inne nasze inicjatywy nie są tak komentowane...
Pozdrawiam
|
My się chyba nie rozumiemy.
"Dzięki" oświadczeniu wydanemu w 2007 przez Wasze Stowarzyszenie, dokonany został świadomy podział kibiców na oponentów i sojuszników osoby T.Frankowskiego. I wciąż zmierzam do tego że gdyby owe oświadczenie miało nieco inteligentniejszą formę, dzisiejszego dnia nie bylibyśmy świadkami tak agresywnych wymian argumentów na forum.
Za błędy się płaci, a zarazem na błędach się trzeba uczyć. Taka mała wskazówka na przyszłość od szczęśliwego, swobodnego, niezrzeszonego kibica.