Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 27.03.2009, 23:14
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Ale ja tu czegoś nie rozumiem. SKWK wydało oświadczenie w 2007 roku. Oświadczenie w sprawie jednego gościa jest dla Ciebie kością niezgody przez 2 lata. Szkoda że inne nasze inicjatywy nie są tak komentowane...
Pozdrawiam
My się chyba nie rozumiemy.

"Dzięki" oświadczeniu wydanemu w 2007 przez Wasze Stowarzyszenie, dokonany został świadomy podział kibiców na oponentów i sojuszników osoby T.Frankowskiego. I wciąż zmierzam do tego że gdyby owe oświadczenie miało nieco inteligentniejszą formę, dzisiejszego dnia nie bylibyśmy świadkami tak agresywnych wymian argumentów na forum.

Za błędy się płaci, a zarazem na błędach się trzeba uczyć. Taka mała wskazówka na przyszłość od szczęśliwego, swobodnego, niezrzeszonego kibica.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 27.03.2009 o godz. 23:17.