Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 27.03.2009, 23:07
SKWK jest otwarte - to prawda. Lecz przez takie akcje, jak oświadczenie w sprawie Franka, odgrzanie sprawy Blachy ludzi do siebie nie przyciągniecie. Może faktycznie trochę przesadziłem z tym, że tylko SKWK obraża - PRZEPRASZAM.
Sam nie jestem w SKWK. Chciałem być, ale nie jestem, bo nie chcę, aby ktoś narzucał mi co ja mam myśleć. Jako Stowarzyszenie macie wyrażac poglądy CAŁEJ Wiślackiej rodziny, nie tylko własne.
Косово је СРБИЈА!!