Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
6766
27.03.2009, 22:26
Mam pytanie co do wyjazdu z LECHIĄ do Wodzisławia... W jakiej cenie beda bilety i dojazd?
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997