Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 27.03.2009, 22:20
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Masz rację.Chyba pora działać.Wasze racje mnie nie przekonują.Być może to jest własnie TEN moment, aby Ci którzy chcą stworzyć alternatywę dla SKWK sie ujawnili i zaczeli działać. Tyle tylko że,My jesteśmy dla Was TYLKO PIKNIKAMI-mimo, ze niektórzy z Nas "dziadków" po 30-stce jest zawsze na czerwono-zawsze ze zdartym gardłem po meczu.Mając Rodzine-myślisz inaczej, co nie znaczy że jesteśmy mniej wiślaccy niż Wy.Jest jedno co Nas łączy-Biała Gwiazda-i o tym powinnismy Zawsze pamietać.
ps.dzieki za sensowne postawienie sprawy.
I nie zapomnijcie zrobić flagi z nazwiskami legend Wisły i obok nazwiska Henryka Reymana wymienicie koniecznie Frankowskiego.

Napisze to już ostatni raz Frankowski jest piłkarzem któremu należy się uznanie za to zrobił ale nie można określać go legendą.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.03.2009 o godz. 22:23.