La Furia Dell' Est napisał(a):

Masz rację.Chyba pora działać.Wasze racje mnie nie przekonują.Być może to jest własnie TEN moment, aby Ci którzy chcą stworzyć alternatywę dla SKWK sie ujawnili i zaczeli działać. Tyle tylko że,My jesteśmy dla Was TYLKO PIKNIKAMI-mimo, ze niektórzy z Nas "dziadków" po 30-stce jest zawsze na czerwono-zawsze ze zdartym gardłem po meczu.Mając Rodzine-myślisz inaczej, co nie znaczy że jesteśmy mniej wiślaccy niż Wy.Jest jedno co Nas łączy-Biała Gwiazda-i o tym powinnismy Zawsze pamietać.
ps.dzieki za sensowne postawienie sprawy.
|
I nie zapomnijcie zrobić flagi z nazwiskami legend Wisły i obok nazwiska Henryka Reymana wymienicie koniecznie Frankowskiego.
Napisze to już ostatni raz Frankowski jest piłkarzem któremu należy się uznanie za to zrobił ale nie można określać go legendą.