możemy zaczynać naszą ligę!
wszystkie informacje dotyczące ligi znajdują się tutaj -
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5548 [tabela, król strzelców, terminarz]
Najbliższa kolejka
Kilka zasad:
1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze
2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna]
3. Pokój na hali
zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało:
Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki]
4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech
kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze]
5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu