Do "komputerowców" i osób używających Oprogramowania Linux Ubuntu... Jak przeniose sie na ten program to bede mial problemy ze sterownikami do programów gier itp... Czy mogę bez problemu ściągać sterowniki i programy na Ubuntu

I jak oceniacie ten program

Pzdr