Temat
:
Co robić w trakcie bana?
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
111
27.03.2009, 16:49
miałem bana dwa razy za " Polityke transferową" bo puściłem troche wodze fantazji i teraz wole sie dwa razy zastanowic przed napisaniem posta.Najbardziej byłem zły jak mnie zbanowali że przepadła mi kolejka w " Konkursie o Wiśle"
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA