Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 27.03.2009, 16:49
miałem bana dwa razy za " Polityke transferową" bo puściłem troche wodze fantazji i teraz wole sie dwa razy zastanowic przed napisaniem posta.Najbardziej byłem zły jak mnie zbanowali że przepadła mi kolejka w " Konkursie o Wiśle"
Odpowiedz cytując