jak myslicie czy juz na meczu z Jagą bedzie mozna zobaczyc jakies badyle? w sensie czy jakies czesci trybun ktore beda to wszystko potrzymywaly? chodzi mi o cos takiego
http://www.skyscrapercity.com/showth...518239&page=29
pierwsze zdjecie od gory albo pozniej tez są