Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1642
Stary 27.03.2009, 16:19
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
o ****a co to jest w meczach tych lig zwyciezca chyba zostaje druzyna ktora mniej sie po glowach
kopie

no ale życze szczescia pochwal sie jak trafisz to moze nastepnym razem tez tak zaszaleje

Sam ze swoją wiedzą w życiu bym się na coś takiego nie porwał, ale ten gość, to naprawdę jest mega mózg jeśli idzie o piłkę- nawet nie tylko tą ósmoligową . Tydzień temu kupon wyłożył się na 2 meczach- było 7 zdarzeń. Zobaczymy co się stanie tym razem.


A, no i co do stawiania sobotniego na kwalifikacje MŚ- na pewno nie zagram Polski z tych samych względów dla których nie gram Wisły. Myślę o remisach bądź to w meczu Izrael- Grecja, bądź Walia- Finlandia. Reszta to chwdp Na pewno nie zagram żabojadów, Hiszpanom też gra o "małą stawkę" czasem średnio idzie, o makaronach nie wspominając. Raczej coś zagram z niższych lig, lub właśnie któryś z tych remisów.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 27.03.2009 o godz. 16:22.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując