Sam ze swoją wiedzą w życiu bym się na coś takiego nie porwał, ale ten gość, to naprawdę jest mega mózg jeśli idzie o piłkę- nawet nie tylko tą ósmoligową

. Tydzień temu kupon wyłożył się na 2 meczach- było 7 zdarzeń. Zobaczymy co się stanie tym razem.
A, no i co do stawiania sobotniego na kwalifikacje MŚ- na pewno nie zagram Polski z tych samych względów dla których nie gram Wisły. Myślę o remisach bądź to w meczu Izrael- Grecja, bądź Walia- Finlandia. Reszta to chwdp

Na pewno nie zagram żabojadów, Hiszpanom też gra o "małą stawkę" czasem średnio idzie, o makaronach nie wspominając. Raczej coś zagram z niższych lig, lub właśnie któryś z tych remisów.