Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 27.03.2009, 14:28
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
WILU - prywatna czy nie, wiadomosc poniez poziomu.

Na Twoje usprawiedliwienie fakt, ze poziom moderatorów tego forum też niestety leci do dołu, co pokazuja chocby posty "stul dziób" czy totalny brak kontroli nad tematem o Frankowskim, co doprowadzilo do zbanowania wielu osob za nic.
O ile się orientuję - bany dostało tylko kilka osób, w większości przypadków za obraźliwe wypowiedzi pod adresem moderatorów, forumowiczów lub samego Frankowskiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując