Wasiu napisał(a):

WILU - prywatna czy nie, wiadomosc poniez poziomu.
Na Twoje usprawiedliwienie fakt, ze poziom moderatorów tego forum też niestety leci do dołu, co pokazuja chocby posty "stul dziób" czy totalny brak kontroli nad tematem o Frankowskim, co doprowadzilo do zbanowania wielu osob za nic.
|
O ile się orientuję - bany dostało tylko kilka osób, w większości przypadków za obraźliwe wypowiedzi pod adresem moderatorów, forumowiczów lub samego Frankowskiego.