Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1794
Stary 27.03.2009, 12:31
spartan napisał(a):Wyświetl post
Niech to co napisał Wojtas każdy sobie dobrze wbije do głowy..
Nie będę wchodził z Tobą w dyskusję, mam tylko jedną uwagę:
- z takimi tekstami, to możesz sobie wyjeżdżać do własnych dzieci.
Sam postawiłeś się poza nawiasem ludzi, z którymi warto dyskutować. Bez odrobiny szacunku i uznania czyjegoś prawa do posiadania własnego zdania nie można nawet marzyć o dyskusji.
Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując