spartan napisał(a):

|
Niech to co napisał Wojtas każdy sobie dobrze wbije do głowy..
|
Nie będę wchodził z Tobą w dyskusję, mam tylko jedną uwagę:
- z takimi tekstami, to możesz sobie wyjeżdżać do własnych dzieci.
Sam postawiłeś się poza nawiasem ludzi, z którymi warto dyskutować. Bez odrobiny szacunku i uznania czyjegoś prawa do posiadania własnego zdania nie można nawet marzyć o dyskusji.
Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet.