Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 27.03.2009, 08:14
100% poparcia wypowiedzi powyżej. Lepiej juz nie dyskutować skoro nie ma z kim tego robic.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując