Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline
#
1781
27.03.2009, 08:14
100% poparcia wypowiedzi powyżej. Lepiej juz nie dyskutować skoro nie ma z kim tego robic.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
Kubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kubi
Znajdź inne posty napisane przez Kubi