Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.03.2009, 22:39
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Zgłaszam drużynę West Ham w składzie Napoleon [janko04] oraz Bebeto[dzwd].Ja przejmuję rolę szefa.
drużyna zapisana

czekam na resztę zgłoszeń!
Odpowiedz cytując