|
A ja tak z innej beczki...
Nie wiem czy to właściwy temat ale chciałbym skorzystać z okazji i zapytać się Ciebie jaki styl kibicowania preferujesz Ty i ogólnie piłkarze bo zawsze mnie to ciekawiło:
a) tacy jak teraz "niepokorni" chłopcy palący piro, robiących oprawy i prowadzących nieustanny doping
b) to do czego dąży ITI czyli spokój i okazjonalnie klask, klask, Legia (czy każdy inny klub, Legia zastosowana ponieważ do tego doprowadzili)
|