Wyświetl pojedynczy post
akaj
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 26.03.2009, 21:32
A ja tak z innej beczki...

Nie wiem czy to właściwy temat ale chciałbym skorzystać z okazji i zapytać się Ciebie jaki styl kibicowania preferujesz Ty i ogólnie piłkarze bo zawsze mnie to ciekawiło:
a) tacy jak teraz "niepokorni" chłopcy palący piro, robiących oprawy i prowadzących nieustanny doping
b) to do czego dąży ITI czyli spokój i okazjonalnie klask, klask, Legia (czy każdy inny klub, Legia zastosowana ponieważ do tego doprowadzili)