Temat: bilety
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.03.2009, 21:17
nie dorabiasz sobie identyfikatora poprostu płacisz wiecej o 5zł i wchodzisz na mecz z takim biletem.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez pawulon-82 : 26.03.2009 o godz. 21:17.