Temat
:
bilety
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
4
26.03.2009, 21:17
nie dorabiasz sobie identyfikatora poprostu płacisz wiecej o 5zł i wchodzisz na mecz z takim biletem.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez pawulon-82 : 26.03.2009 o godz. 21:17.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82