Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
MacieqLeo
Member
Od: 05.2008
Offline
#
1953
26.03.2009, 20:06
Ale czy byłby on realnym wzmocnieniem podstawowego składu? Powątpiewam...
Wisła Kraków - na dobre i na złe!
------------------------------------------------------------------
MESSI-asz
MacieqLeo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MacieqLeo
Znajdź inne posty napisane przez MacieqLeo