Wyświetl pojedynczy post
MacieqLeo
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 26.03.2009, 20:06
Ale czy byłby on realnym wzmocnieniem podstawowego składu? Powątpiewam...

Wisła Kraków - na dobre i na złe!

------------------------------------------------------------------

MESSI-asz
Odpowiedz cytując