darotsok73 napisał(a):

|
Jagę wam na zawsze zapamiętam).
|
Zapamiętasz to że po zerwaniu zgody gdy Jagiellonia przyjechała na Reymonta SKWK z własnej kieszeni wystawiła catering fanom Jagiellonii by Ci mogli się czegoś napić i zjeść coś gorącego na koszt SKWK?
Czy też o tym nie wiesz?
Za to wiemy wszyscy od dziś że to SKWK decyduje o zgodach i kosach.
Za niedługo SKWK będzie też winne Bitwie pod Grunwaldem.
PS.
Przed napisaniem podobnej durnoty zalecam wpierw się dowiedzieć o najprostszych sprawach bo o takich rzeczach byle fan Legii czy Cracovii wie.