Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA
Offline
#
1716
26.03.2009, 19:11
Incognito2192
napisał(a):
ZOLW1449 - czy ja wiem? pan Tomek pokazał swoimi postami, że zależy mu na PRAWDZIE, a nie na oczernianiu czy wybielaniu kogokolwiek.
mysle ze ty nie chodzi o oczernianie przez Franka
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
MrÓwA_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MrÓwA_1906
Znajdź inne posty napisane przez MrÓwA_1906