Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA
Offline
#
1714
26.03.2009, 19:06
@wrabcze i całe szczescie ze nie ma demokracji na stadionie, bo zuli moze byc wiecej od profesorów
@Isfahan jestem pewien ze paweł i mariusz wytłumaczyli sobue wszystko z autorem
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
MrÓwA_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MrÓwA_1906
Znajdź inne posty napisane przez MrÓwA_1906