Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1697
Stary 26.03.2009, 17:45
Z pespektywy czasu patrzę na tę sprawę w ten sposób że skończył sie pewien rozdział w naszym klubie bo nie ma już przywiązania do barw klubowych od dawna .
I sprawa Tomasza Frankowskiego nie ma żadnego znaczenia piłkarze bedą przychodzic i odchodzic a czasami powracac , zostaje kwestia jak ich zapamietamy
Kosowskich , Żurawskich , Frankowskich czy Błaszczykowskich ...

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując