tkris napisał(a):

|
Szanowni "działacze-krzykacze SKWK" wszyscy! ( pięcioro) a może zweryfikujecie te wasze tezy żale i sprubujecie stworzyć coś na miare ankiety w której kibice mogliby sie wypowiedziec na temat tej sprawy, albo innej nadal nurtującej dotyczącej świadomość mianowicie jak to jest z tą przyjaźnia z Jagą. A może boicie sie wyników w których okazałoby sie że 90% stadionu w wielką sobote będzie chciała krzyknąć " Tomasz Frankowski Najlepszy Napastnik Polski" albo "Jaga Jaga Jagiellonia"?
|
taka ankieta miala miejsce pod koniec lutego, wystarczylo sie zebrac, zapisac sie do stowarzyszenia wytypowac swoje kandydaturu do zarzadu skwk, ale lepiej siedziec za monitorem i tylko krytykowac