Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1696
Stary 26.03.2009, 17:36
tkris napisał(a):Wyświetl post
Szanowni "działacze-krzykacze SKWK" wszyscy! ( pięcioro) a może zweryfikujecie te wasze tezy żale i sprubujecie stworzyć coś na miare ankiety w której kibice mogliby sie wypowiedziec na temat tej sprawy, albo innej nadal nurtującej dotyczącej świadomość mianowicie jak to jest z tą przyjaźnia z Jagą. A może boicie sie wyników w których okazałoby sie że 90% stadionu w wielką sobote będzie chciała krzyknąć " Tomasz Frankowski Najlepszy Napastnik Polski" albo "Jaga Jaga Jagiellonia"?
taka ankieta miala miejsce pod koniec lutego, wystarczylo sie zebrac, zapisac sie do stowarzyszenia wytypowac swoje kandydaturu do zarzadu skwk, ale lepiej siedziec za monitorem i tylko krytykowac
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując