Guli napisał(a):

tak tak, wszystko jest nieprawdą a poważny piłkarz zawsze tłumaczy się na forum internetowym...
Dajcie spokój "chciałem zrobić miejsce młodszym" to jakaś żenada, niezły farmazon. Popatrzcie na Błaszczykowskiego, Małeckiego czy Pawła Brożka jak ktoś ich choć trochę zna to może sobie odpowiedzieć jak może wyglądać przywiązanie piłkarza do klubu i szacunek do kibiców. Tłumaczenie się po 4 latach na forum jak się wraca na stare śmieci, naklepiej świadczy o tym co się tłumaczy. W klubie kłamią, właściciel kłamie, koledzy z boiska kłamią a Franek na necie prawdę wam powie...
AVE WISŁA
|
Zgadzam się z tobą. Ale mimo tego co zrobił, co mógł zrobić był piłkarzem Wisły i należy mu sie jako taki szacunek przynajmniej nie obrażajać go bo nikt tu nie mówi o ,,wyniesieniu go na ołtarze,,